Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání
 • Tady a teď v Sušici
  V diskuzním fóru lze diskutovat na libovolné téma. Příspěvky představují názory a postoje pisatelů.
  Zveřejněny budou po vyplnění jména a emailu. Administrátor si vyhrazuje právo nezveřejnit vulgární a urážlivé příspěvky.
  Plnou odpovědnost za obsah příspěvku nese pisatel.


  Titulek *
  Jméno *
  Email
  Zpráva *
  Bezpečnostní kód *
     
   

  Běta: ????

  Je tu pořád mrtvo,zveřejnují se příspěvky nebo ještě ne?Cool

  čtvrtek 13. listopad 2014 22:40

  Paolo: Po volbách

  Tak už budeme zase fungovat?

  čtvrtek 13. listopad 2014 7:06

  Paolo: Budíček

  Haló, je tam někdo? Probuďte se, už je dávno po volbách.

  úterý 21. říjen 2014 20:20

  Paolo: Poí volbách

  Tak už je po volbách, co s tím uděláte?

  pondělí 20. říjen 2014 6:56

  Paolo: Volby

  Tak máme po volbách. Dopadly tak jak dopadly. Nic jiného si nezasloužíme. Český volič je nepoučitelný. Když s něším nesouhlasí, tak raději nejde k volbám, než aby účastí vyjádřil svůj názor.

  44%-ní účast v podstatě naprosto znehodnocuje výsledky a dělá z voleb nedůstojnou komedii. Ale ono je to nakonec stejně jedno, protože mantinely, ve kterých se mohou politici pohybovat jsou stále užší a o zásadních věcech se stejně rozhoduje úplně někde jinde, než u nás.

  úterý 14. říjen 2014 6:33

  sumava .eu: Chat

  S ohledem na blížící se komunální volby nebudeme ode dnes 20.8.2014 docasne zveřejňovat přispěvky.

  Děkujeme za pochopení

  www.sumava.eu

  středa 20. srpen 2014 5:38

  Milena Stárková: Re: Michelin

  Micheline, bloumáte historií, bloumejte tedy objektivněji. V komunálních volbách 2010 se nedostal do zastupitelstva nejen náš lídr, ale ani jednička z KDU-ČSL nebo lídr SZR. A vedení radnice přece vůbec neodpovídá vůli voličů, připoměňte si:http://klatovsky.denik.cz/zpravy_region/lide-ji-nezvolili-ale-presto-bude-mistostarostkou.html

  úterý 19. srpen 2014 19:30

  Michelin: Oranžové béčko

  Nějak nám KSČSSD neodpovídá. Že by byli stále Marie 1,2,3, Paolo Karlík, Sušičák, paní Stárková atd. na dovolené? Nebo, byla položená spousta konstruktivních otázek, na které neznáme odpověď, proto jsme zalezli do nory? Bloumal jsem historií a vždy v novodobé historii v komunálních volbách byla jednička ČSSD vykroužkována, např. Vrhel a Vilczek, doufám, že se historie bude opakovat!!!

  pondělí 18. srpen 2014 19:12

  Koukal: pohotovost

  Kraj nám nedal na naši činnost nikdy ani korunu, i když jsme ho o dotaci žádali kvůli tomu, že léčíme i mimosušické pacienty. A teď nám ještě nastaví takto nízkou cenu za pohotovost, navíc v době, kdy do svých nemocnic dává ročně stovky milionů korun na dorovnání ztráty,“ uvedl šéf nemocnice Sloup.  ja dodavam...do klatovske predrazene nemocnice a dalsich pomniku CSSD.

  politocke hratky i na komunalni urovni mne presvedcuji...politici vsech zemi jdete uz do pr...yc

   

  sobota 16. srpen 2014 20:23

  V.Buršík: Pohotovost v Sušici

  Co udělali naši sušičtí zástupci v zastupitelstvu PK pro to, aby byla v sušické nemocnici zachována pohotovost? Proč dostala sušická nemocnice od kraje 4x méně než ostatní města? Asi se shodneme, že potřebujeme spíše pohotovost, než kodexy.

  Zdroj: http://plzen.idnes.cz/lekarska-pohotovost-susice-vyberove-rizeni-kraj-prispevek-pq4-/plzen-zpravy.aspx?c=A140814_115226_plzen-zpravy_pp

   

   

  pátek 15. srpen 2014 13:57

  Jarda K.: Kumulace funkcí

  Přítelem nejenom katolické církve, ale i kumulace funkcí je pan Jakubčík. Člen představenstva klatovské nemocnice, dále Technický ředitel klatovské nemocnice, poslanec, zastupitel Klatov, zastupitel Plzeňského Kraje... To asi vše zasarmo nedělá, ne? Nepodepisoval také etický kodex?

  pátek 15. srpen 2014 13:43

  Jaroslav Škvrna: Kvóty na vše a foto našeho nejvyššího do každé domácnosti

  Kvóty bych zavedl úplně na všechno (včetně stolice).

  A v každé domácnosti by muselo být foto našeho velkolepého krále Velimána

  o minimální velikosti A4!

  Nechal bych o tom v KSČSSD hlasovat proklamačně a muselo by to být jednomyslně schváleno

  (jak jinak, že?).

   

   

  pátek 15. srpen 2014 11:00

  Braňo: Lobotomie

  Bude kvóta i pro lesbičky, homosexuály, transexuály a i pro přátele z webu www.vykoupuvasedite.cz...

  čtvrtek 14. srpen 2014 19:51

  Jaroslav Škvrna: Kvóta pro lobotomii

  Na daším sjezdu KSČMČSSD (píši to tak, protože chci oslovit bolšány s týmu "A" i týmu "B"),

  bych zavedl povinnou kvótu pro jedince s lobotomií!

  Nejde tak ani o to, že by tam těchto jedinců bylo málo, ale kvóta by se týkala maximálního počtu těchto lidí, aby i "normální jedinci" měli nějakou šanci a třeba u toho i stačili něco užitečného udělat.

  To co předvádí "rudá lůza" v poslední době, nemá obdoby a považuji to za útok na principy demokratického státu. Demokracii je třeba se učit, být občanem je výsada!

   

  čtvrtek 14. srpen 2014 13:27

  Miluška: Kvóta pro ženy

  Tak nám proběhlo stranické referendum ČSSD, které rozhodlo o tom, že bude mít ČSSD povinnou kvótu na kandidátkách pro ženy. Ministr Chovanec se vyjádřil v tom smyslu, že není vyloženě pro zavedení povinného počtu žen na kandidátkách z důvodu, že pokud jde o úspěšnou ženu, patří jí místo na kandidátce automaticky. V Plzeňském kraji jmenoval úspěšné ženy a to paní Rippelovou, Emmerovou a Terelmešovou. Musím s ním souhlasit. Jsi-li úspěšná kandiduj, pokud ne, nemáš na kandidátce co dělat. S povinnými kvótami pro ženy se na kandidátky mohou totiž dostat i ty ženy, co jsou jen slyšet, ale práce za nimi vidět není. Chápu, že známá feministka Marxová-Tominová je teď nejšťastnější ženou na světě, ale já jako žena mám spíše strach, aby za chvíli nebyly povinné kvóty pro havířky, slévačky, traktoristky, řidičky kamionů, automechaničky, pilotky, zednice...

   

  středa 13. srpen 2014 10:22

  Michelin: Kumulace funkcí

  Dobrý den, prohlížel jsem si na webu sušické ČSSD fotografie z letošní Buřt párty. Musím sušickou ČSSD pochválit, podle snímků to byla povedená akce. Málokdy se stane, že se sejde tolik přátel pohromadě a věcně si podiskutuje. Minulý rok se na nás přátelsky z fotografií culil i senátor za ČSSD Jan Látka (Rychle a zběsile), který letos chyběl. To je mi pěkně vykutálený hošík. Nejdříve společně se svou milenkou a asistentkou Mertinovou vyluxuje úspory z rodinného konta, pak svou milenku přihlásí k trvalému bydlišti do domu, kde bydlí s manželkou a potom nechá ještě manželce přezkoumat, jestli pobírá oprávněně invalidní důchod. Navíc jsem se dočetl, že jako jednička na kandidátce povede domažlickou ČSSD do komunálních voleb. To je buď ukázková kumulace funkcí, nebo habaďůra na voliče. Jednička na kandidátce je totiž automaticky považována za kandidáta na starostu...

  středa 13. srpen 2014 9:39

  Jarda K.: Rozcvička

  Ráno jsem měl rozcvičku bránice jako řemen. Přečetl jsem si, že zastupitelka tuším Rumburka za ČSSD kouří marihuanu. Když si tady pročtu diskuzi, myslím si, že není ve straně sama...

  středa 13. srpen 2014 9:13

  Jaroslav Škvrna: Předpokládám, že se strhne kritika pravopisu

  Moc se omlouvám odpůrcům i spoludiskutujícím, za gramatickou chybu.

  ...ubýrá naprosto jiným směrem! - samozřejmě, že zde má být í a né ý.

  Pochopte, že jsem teprve před čtyřmi roky slezl ze stromu v Šumavských hvozdech.

  úterý 12. srpen 2014 11:05

  Jaroslav Škvrna: Vážený oranžový týme "B"

  Paolo, Sušičák, Karlík, Marie a paní zastupitelka už své k bazénu řekli.

  Jasně volí cestu, kde jde jen o to špinit práci jiných, zabývat se nesmyslnými kodexy a podlézat snadněji ovlivnitelným skupinám voličů. To hovoří samo za sebe.

  Je s podivem, jakým směrem, se zde diskuse ubírá.

  Na facebooku se diskuse kolem článků o bazénu ubýrá naprosto jiným směrem!

  Asi tam nebudou preferováni patolízálci...

  úterý 12. srpen 2014 9:41

  Michelin: Bazén

  Pro našeho milého Paola van Howgha: Vážený a milý Paolo, přečtěte si diskuzi ještě jednou a prosím bez brýlí, jejichž jedno sklíčko je rudé a druhé oranžové. Nezkoušejte prosím ani brýle růžové, doporučuji brýle dioptrické. Bazén jste tady se svou partičkou, pokud to tedy nepíšete Vy pod x nicky, propíral od shora až dolů, to už s diskuzí moc společného nemělo, spíše s omýláním kamene, nebo mlácením prázdné slámy s velkou kapkou závisti, že se bazén ODS narozdíl od ČSSD povedlo postavit. Píšete níže o napadání a pak mě označíte za neseriózního? To od Vás není hezké. Pozorný čtenář pochopí, že jste buď členem nebo sympatizantem komunistů, nebo socanů a vzhledem k tomu, že znáte problémy Sušice, asi se v ní, nebo v její blízkosti pohybujete. Z Vašich vyjádření je to více než zřejmé a proto jste s těmito spolky spojován. S Vaším jménem naopak nikdo nic nespojuje, protože tady vystupujete pod nickem (přezdívkou). Hezký den! P.S. Od kdy je slušná otázka, jak bylo na dovolené jízlivostí? Já jsem si třeba dovolenou užil. Chorvatsko, Morava na kole, paráda.

  úterý 12. srpen 2014 9:18

  Miluška: Úroveň diskuze

  Hezké dopoledne, moji milí, možná by nebylo od věci, aby nás Paolo všechny sezval (pokud mohu poprosit, Divišov nepatří mezi mé oblíbené lokality a hlavně klíšťata mají zvýšenou aktivitu) a dal nám společně s Marií, Kerimem, Sušičákem, Karlíkem a spol. školení z toho, co je to věcná diskuze a podle čeho ji hodnotí, útok, napadání, vulgarita, hanlivý přívlastek, osobní urážka a hlavně invektiva. Potom si myslím, že by mohla mít diskuze konečně nějakou úroveň. Já se o slušnou diskuzi pokusila a hned jsem dostala od jisté dámy za uši. A to jsem také mohla napsat, že úroveň každé diskuze se zvýší, když ji opustí soudruzi a oranžové straky, abych se přiblížila stylu diskutujících levicových intelektuálů na tomto webu, ale to je pod mou úroveň.

  úterý 12. srpen 2014 8:53

  Paolo: Bazén

  Pro Michelina: Pokud sleduji diskusi, tak tady bazén nikdo nepropíral, ale vyjadřoval svůj názor, což diskutující vašeho typu(o serioznosti nemůže být ani řeči) velmi těžko nesli. Rovněž vás žádám, abyste vy a s vámi spříznění  pro příště nespojovali moje jméno s žádnou politickou stranou. Píši jen a pouze za sebe a s politikou v Sušici nemám vůbec nic společného. A jak bylo na dovolené? To je výlučně moje věc a právě vaše jízlivosti jsou to, co mi na vás vadí.

  úterý 12. srpen 2014 7:35

  Michelin: Bazén

  Milý Paolo, Ti, kdo neustále propírají bazén od shora dolů a nezpět jste Vy a Vaše oranžové béčko. Ostatní seriózní diskutující už dávno vyzvali, abyste nechali bazén být a šli se do něj raději vykoupat. Jak bylo na dovolené? Cool

  úterý 12. srpen 2014 5:31

  marie: Pro ty, co se jim po někom stýská

  https://www.youtube.com/watch?v=3n6RdXo5-4E

  pondělí 11. srpen 2014 21:13

  Jarda K.: Dovolená

  Pane Škvrno, zapomněl jste na Karlíka a také na to, co tu ing.Stárková zdůrazňovala. Ta věta zněla, že každý občan by měl mít právo na malou dovolenou... Možnosti jsou dvě. Buď jela celá partička přátel autobusem, nebo s paní Stárkovou jela pouze její věčná zastánkyně, žena mnoha tváří a rodinná příslušnice... Kiss

  pondělí 11. srpen 2014 12:49

   

  Powered by Phoca Guestbook