Sušice nestačila na Rokycany

Ti fanoušci, kteří čekali v utkání s celkem z Rokycan další body, odcházeli ze sušického stadionu zklamaní. Soupeř se ujal vedení už ve čtvrté minutě a sušičtí se už pouze marně snažili něco vymyslet. V 50 minutě to bylo  3:0. Trefa Vargy přinesla jen kosmetickou úpravu skóre, navíc soupeř přidal ještě další dva góly.

TJ SUŠICE – FC ROKYCANY  1:5 (0:1)

Branky: 56. Varga Imrich – 4. Grambal Pavel, 46. Černý Michal, 50. Vileta Karel, 62. Vileta Karel, 90. Procházka Jan.

Rozhodčí: Lafek David, Leška Martin, Simbartl Václav, ŽK 5:1.

Diváků 150.

V příštím kole potrápí sušické fotbalisty tým ze třetího místa tabulky – Karlovy Vary. Utkání se hraje v neděli 21. května od 10.30 v Karlových Varech.

Třetí místo v tabulce si upevnili hráči sušické rezervy v zápase 21. kola okresního přeboru s TJ Měcholupy, když  svého soupeře porazili těsně 3:2.

TJ MĚCHOLUPY – TJ SUŠICE B 2:3 (1:1)

Branky: 32. Duchek Jan, 83. Bálek Dušan – 11. Badarau Stefan-Aurel, 65. Žežulka Václav, 72. Chmelík Petr.

Rozhodčí: Šmrha Miroslav, ŽK 0:1.

Diváků 110.

Sušičtí „celtics“ vrátili podzimní prohru fotbalistům Hor Matky Boží. Střelcem utkání se stal Pavel Hrubec, který skóroval 4x, jednou se trefil Kodýdek.

TJ SUŠICE C – HORY MATKY BOŽÍ   5:2 (3:1)

Branky: 3. Hrubec Pavel, 14. Kodýdek Pavel, 26. Hrubec Pavel, 59. Hrubec Pavel, 85. Hrubec Pavel – 21. Bernard Luděk, 50. Podlipský Milan.

Rozhodčí: Mácal Roman, ŽK 1:3.