Sušičtí vstřelili 22 gólů

Rekordními výsledky se vyznačovaly dva víkendové zápasy sušických zástupců. Béčko i céčko narazily totiž na poslední týmy svých soutěží a rozpoutaly nevídanou kanonádu.

Výjimku tvořili hráči A týmu, kterým se ani sedmý pokus o bodový zisk nevydařil a prohráli s pražskou Aritmou. Soupeř rozhodl o výsledku utkání už v první půli a sušickým se ani přes usilovnou snahu nepodařilo ve druhém poločase výsledek zvrátit, naopak jen díky kvalitnímu výkonu Gilla nebyl rozdíl větší.

TJ SUŠICE A : SK ARITMA PRAHA   0:2 (0:2)

Branky: 27. Macek Martin, 43. Bogár Igor

Rozhodčí: Brda Jan – Hádek Jaroslav, Cupl Zbyněk. ŽK 2:1.

Diváků 130

Utkání s velkým nábojem čeká na sušické v příštím kole – na derby jedou do Klatov. Utkání se hraje v sobotu 1. října od 16.30 v Klatovech.

Hokejovým výsledkem skončil zápas sušické rezervy ve Velkém Boru v 5. kole okresního přeboru. Sušičtí s naprostým přehledem potvrdili roli favorita a poslední celek tabulky přehráli vysoko 8:1.

SOKOL VELKÝ BOR : TJ SUŠICE B   1:8 (1:4)

Branky: 33. Bláha Vladislav – 19. Chmelík Petr, 22. Žežulka Václav, 36. Bláha Vladislav (vl.), 45. Chmelík Petr, 68. Badarau Stefan-Aurel, 72. Badarau Stefan-Aurel, 80. Hubáček Pavel, 88. Žežulka Václav.

Rozhodčí: Říha Zdeněk, ŽK 1:0.

Diváků 80.

Střelecké orgie rozpoutali i hráči sušických „celtics“. Také oni narazili na poslední celek tabulky – Soběšice a vyprovodili je ze hřiště 14 vstřelenými brankami. Střelcem utkání byl Rovňan, který se trefil pětkrát.

TJ SUŠICE C : TJ SOBĚŠICE     14:0 ( 7:0 )

Branky: 4. Sotona Petr, 5. Čech Martin (vl.), 25. Kasík Jan, 29. Rovňan Richard, 38. Koryťák Zdeněk, 40. Vinický Pavel, 45. Rovňan Richard, 62. Rovňan Richard, 64. Vinický Pavel, 70. Kasík Jan, 72. Rovňan Richard, 80. Vinický Pavel, 85. Rovňan Richard, 88. Macháček Jaroslav.

Rozhodčí: Mácal Roman, hráno bez karet.