1.A muži

SK Čtyři Dvory – TJ Šumavan Vimperk 1:2 (0:0)

góly: 50’ Málek, 85’ Šíp (pen.)

sestava: Vlk – Blahout (32’ Děd), Šíp, Pospíchal, Samec – Málek, Vondrášek (K, 70’ Sýs), Rod, Čech (89’ Pankratz) – Tesař (60’ Schwarz), Chvosta M. (90’ Chvosta V.)

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka: Byl to těžký a velmi bojovný zápas, ve kterém jsme na konec po delší době vyhráli a získali tři body. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale ani jedna naše šance gólem neskončila.

Druhý poločas začali lépe domácí, ale my jsme se ujali vedení po rychlé akci a chladnokrevném zakončení Ondry Málka. Domácí ještě více přidali a podařilo se jim po zmatku v našem vápně vyrovnat na 1-1. Tři body nám zajistil z penalty Martin Šíp.

Chtěl bych vyzdvihnout výkon Jakuba Vlka, který nás podržel při největších šancích soupeře a Michala Chvostu, který patřil mezi nejlepší hráče na hřišti.

‼️Za týden nás čeká derby s Tatranem Prachatice a budeme chtít opět bodovat naplno‼️

{gallery}vimperk/2019/foto_zdenek_formanek/rijen/fotbal_muzi_ctyrak_vimperk/{/gallery}